person
mail
Kariéra a volná pracovní místa

Brigádníci a hostesky

V současné době nabízíme volná místa na pozice hostesky a brigádníci na firemních akcích a večírcích. Aktuální seznam nabízených brigád naleznete po přihlášení v naší Facebookové skupině. Pro více informací a možnost přístupu do skupiny nás, prosím, kontaktujte.

Administrativní pracovník (marketing)

Náplní práce bude vyhledávání nových kontaktů pro rozvoj firmy VV Promotion® s.r.o., realizace projektu "konferenční služby" a podpůrné asistenční a administrativní práce související s další činností firmy.

Telefonní operátor – aktivní telemarketing

Náplní práce bude udržování kontaktu se stávajícími klienty, kontaktování nových/potenciálních klientů, realizace telefonických kampaní (např. teambuilding) a podpůrné asistenční a administrativní práce související s další činností firmy.

Pracovní místa v rámci odborných stáží

Administrativní pracovník pro Německo / Event Coordinator (stáž)

Náplní práce bude aktivní vyhledávání kontaktů pro rozvoj firmy VV Promotion® s.r.o. v zahraničí, udržování komunikace a vztahů se stávajícími klienty (převážně Rakousko a Německo), propagace firmy dle schopností stážisty. Dále asistenční, administrativní a překladatelské práce související s činností firmy a asistence při realizaci pořádaných eventů v zahraničí.

Marketing assistant (stáž)

Náplní práce bude vyhledávání kontaktů pro rozvoj firmy VV Promotion® s.r.o., asistenční práce při přípravě netradiční marketingové propagace firmy VV Promotion® dle schopností stážisty. Dále asistenční a administrační práce související s marketingem firmy a asistence při realizaci pořádaných eventů.

Spolupráce na základě bakalářských a diplomových prací

Návrh marketingové kampaně s virálním potenciálem

Práce by měla být použitelná v reálném životě a měla by firmě poskytnout detailní návod k finální realizaci projektu.

Projekt rozšiřování nabídky služeb eventové agentury na zahraniční trhy

Práce by měla být použitelná v reálném životě a měla by firmě poskytnout detailní návod k tomu, jak proniknout na vybraný trh.

Další pracovní nabídky
Další pracovní nabídky naleznete na https://cz.jooble.org/
VV PROMOTION® s.r.o.